Party v zahradě je skvělý nápad pro letní horké dny

Právě letní měsíce jsou jako stvořené pro nezapomenutelné dobrodružství a neformální setkání s přáteli. Uspořádejte pro své známé, kamarády i rodinu krásný večírek v zahradě s party stanem! Tento článek vám pomůže ho naplánovat tak, abyste nezapomněli na nic důležitého.

Jak začít s přípravou?

Prvním krokem je najít vhodnou lokalitu pro váš večírek v zahradě. Může to být vaše vlastní zahrada, zahrada k pronájmu, nebo třeba pozemek vašich přátel. Důležité je zajistit prostor dostatečně velký pro party stan jičín a pro hosty, kteří se budou bavit.

Když máte vybranou lokalitu, je čas na přípravy. Koupit/půjčit si kvalitní a prostorný party stan a stany jičín je nezbytné, protože se stane centrem celé akce, kde se budou zdržovat hosté, poskytne jim ochranu před deštěm i sluncem a zároveň ochrání všechny cenné předměty jako třeba elektroniku před výkyvy počasí.

Dejte si podrobně záležet na detailech

Nenechte si ujít příležitost udělat z vašeho večírku v zahradě s party stanem skutečně jedinečný zážitek! Přizpůsobte party stany jičín svému vkusu a tematickému zaměření večírku. Světelné řetězy, lampiony a svíčky pomohou vytvořit magickou atmosféru a dát romantický nádech celému večeru.

Vytvořte super program

A co by to byl večírek bez správného zábavného programu? Připravte hry a aktivity, které zaručí, že se hosté nebudou nudit. Pořádejte soutěže ve vrhání míčků, připravte kuželky nebo třeba fotbalový turnaj. Další zajímavou možností je připravit venkovní kino s projekcí oblíbených filmů na velkém plátně. Fantazii se meze nekladou!

Hlavně dobré jídlo

Nakonec, nezapomeňte na jídlo a pití. Připravte občerstvení, nealko i bar, podle počtu hostů a jejich preferencí. Pokud plánujete opravdu velkou akci, zajistěte si catering, ať si můžete party užít i vy jako organizátoři.

Nezbytnosti na které nazapomenout

Hlavní je nezapomenout na méně zábavné, ale i tak velmi důležité záležitosti jako je hygiena, bezpečnost nebo parkování. Když připravíte příjemné a bezpečné zázemí v nůžkový party stan, uvidíte, že to velmi prospěje uvolněné atmosféře.