Spojte teambuilding s garden party radí profíci z TENTino.cz

Spojte příjemné s užitečným a naplánujte garden party s vašimi zaměstnanci v rámci teambuildingu! Nabízí příjemnou a uvolněnou atmosféru večera stráveného venku na zahradě a spoustu dalších možností jako je třeba grilovačka nebo různé zábavné venkovní hry.

Proč garden party?

Garden party jako forma teambuildingu je ideální volbou pro firmy, které se chtějí odpojit od kancelářského prostředí a trávit čas v příjemném a uvolněném prostředí. V kombinaci s teambuildingovými aktivitami se garden party stává účinným nástrojem pro posilování týmového ducha a vytváření nových vztahů mezi zaměstnanci. Zahrada plná květin, slunce a dobrého jídla a pití umožňuje zaměstnancům užít si uvolněnou atmosféru a zároveň se podělit o úspěchy týmu.

Myslete na velikost teamu

Pokud máte velkou firmu, vyberte si opravdu velkou zahradu, ať se zaměstnanci vejdou. Ideálně si také zařiďte catering a party stan nebo dva, kdyby náhodou začalo pršet. Nezapomeňte také na parkování, většina zaměstnanců bude pravděpodobně chtít přijet autem.

Pro menší teamy se nabízí skvělá možnost – společné plánování party. Rozdělte v týmu jednotlivé úkoly jako je zařízení prostor, cateringu, dekorací nebo vymyšlení programu. Když si zaměstnanci party připraví společně jako team, velmi se sblíží a party si mnohem více užijí, než když bude naplánovaná za ně. Navíc si ji mohou naplánovat přesně podle svých představ.

Pár nápadů na aktivity

Jednou z možných teambuildingových aktivit spojených s garden party je soutěžení v přípravě pokrmů. Týmy si zvolí své vlastní ingredience a za pomoci kuchařských rad od profesionálů připraví nejlepší jídlo. Tato aktivita posiluje týmovou spolupráci a také umožňuje týmu vyzkoušet si něco nového. Navíc vám ušetří práci s vařením.

Další možností je organizovat zábavné hry a soutěže, jako například kroket, petanque nebo hry na trávě. Tyto hry nejen zlepšují týmovou kooperaci, ale také pomáhají vytvořit uvolněnou a přátelskou atmosféru.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.