Wrapstyle Praha změní vzhled Vašeho vozu

Ne každý si to uvědomuje a podrobnější přehled o tom mají zejména automobiloví fanoušci a nadšenci, avšak na autě se toho dá opravdu hodně změnit a vylepšit. Dokonce do té míry, že z něj (v rámci legálních změn) máte ve výsledku úplně jiné vozidlo. 

Pokud tomu ale sami nerozumíme, může být někdy těžké najít někoho, komu vozidlo svěříme se skutečnou důvěrou – to koneckonců platí i pro úplně obyčejný autoservis. 

Je však dobré mít alespoň všeobecné povědomí o tom, jaké služby existují, co obnáší a kde se po nich shánět. Níže si přečtěte něco o tom, jak se dá vylepšit vnější vzhled automobilu.

Obnova a omlazení

Určitě máte zkušenost s tím, že někdy stačí auto kvalitně ručně umýt a najednou vypadá o několik let mladší a máte z něj mnohem lepší pocit. 

Jsou tu ale i další možnosti – nadstandardní voskování a více či méně intenzivní povrchová ochrana, rozleštění laku a odstranění škrábanců i jiných nedokonalostí anebo dokonce přelakování celého automobilu. 

A technologií je tu mnohem více – jednou z nich je také polep vozidla wrap fólií, vinylovou anebo jinou fólií, která může mít za úkol nejen ochranu, ale i obnovu nebo změnu celkového vizuálu.

Změna vzhledu karoserie

Jak jsme již uvedli výše, změna může spočívat i v estetické stránce věci. V případě zmíněného polepu fólií máte možnost se skutečně vyjádřit a vyřádit – možné je téměř cokoli, když využijete služeb skutečných odborníků. 

Lakování má tuto funkci samozřejmě taky, avšak možnosti jsou zde velmi omezené. Další variantou je objednávka přenesení malby na automobil pomocí technologie airbrush anebo doplnění vzhledu pouze menšími lokálními nálepkami určenými speciálně pro tento účel. 

Možností je tedy opravdu spoustu, avšak je dobré si předem udělat řádnou rešerši a správně zvolit, aby výsledek nebyl naopak horší než předchozí stav.

Doplňky a drobnosti

Jakýsi menší upgrade nám mohou poskytnout i různé doplňky a vylepšení – změna či zdůraznění některých detailů na autě, fólie na okenní skla, designové alu disky, různé formy osvětlení či podsvícení a další. Když jde o něco výraznějšího a ovlivňujícího vzhled automobilu zásadně, doporučujeme předem prověřit, jaké jsou zákonné náležitosti takové úpravy a zda je pro to předem něco udělat.

Protože platí, že čím výraznější automobil se specifickými doplňky, tím větší bude poutat pozornost nejen lidí, ale také například policie.

Polep jako varianta

Polepením automobilu zabijete hned několik much jednou ranou. Změníte vzhled auta pomocí auto fólie Praha, získáte vynikající ochranu laku, zjednodušíte si údržbu a ještě k tomu auto můžete opravdu vizuálně výrazně omladit.

To se hodí nejen v případě vašeho staršího vozu, ale i v situaci, kdy se chystáte prodávat a usilujete o navýšení hodnoty vozu. 

Více zjistíte u prověřených poskytovatelů této služby – jednou z nich je třeba společnost Wrapstyle Praha, kde vám skvěle poradí a odvedou výbornou a spolehlivou práci. Showroom Wrapstyle Praha najdete přímo v centru Prahy 1 v OD Kotva.